Головна » 2017 » Січень » 10 » Щодо реорганізації Держспоживінспекції у Закарпатській області
20:10
Щодо реорганізації Держспоживінспекції у Закарпатській області

!!!!!!!!!!!!!!!!!     ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖСПОЖИВІНСПЕКЦІЇ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ  

 

   Відповідно до Постанови КМУ від 10.08.14р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», Держспоживінспекцію України реорганізовано. Згідно Постанови КМУ від 02.09.15р. №667 «Про затвердження положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» функції і повноваження Державної ветеринарної і фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби (крім функцій з реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження)) припиняються після створення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

06.04.16р. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, приступила до виконання функцій з реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів відповідно до розпорядження №260-Р КМУ  «Питання державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

Територіальним органом з реалізації державної політики у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів на території Закарпатської області є Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, яке знаходиться за адресою: вул.Минайська, 39а, м.Ужгород  (тел./факс(0312)67-24-03, 67-33-19) .!!!!!!!!!!!!!!!

 

Переглядів: 443 | Додав: Олександр | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: